Снимки

Няма снимки на бензиностанцията

За да добавите снимка влезете във своя профил

Адрес

Чехия

обл. Plzeň
Pilsen, 31800
Domazlicka 160

Начини за плащане

В брой ПОС терминал DKV

Други услуги

AdBlue Магазин

foursquare   google places 4.2

Гориво Цена
Бензин А95 29,52 CZK/л
Дизелово гориво Дизел 28,50 CZK/л

цените са предоставени от потребител на Fuelo.net на 22.02.2020г. 14:01

Tomáš Roth
Google Places© на 19.01.2020
оценка:

Přijdete si v 18,00 hodin vyměnit 100 € a tvrdí že nemají hotovost. Tak proč tam směnárna je?

Anna Šmídlová
Google Places© на 17.12.2019
оценка:

Jediné plus je cena phm, uspořádání stojanů nesmyslné, ale největší katastrofa je obsluha. Jejich přístup k zákazníkovi je doslova nechutný, od chvíle co projdu dveřmi po celou dobu až do doby kdy odcházím neslyším od obsluhy ani slovo, na můj pozdrav neodpoví, jsou neskutečně nepříjemní a arogantní ať je tam kdokoliv nikdy jsem tam neviděla nikoho vlídného. Opravdu humus pokaždé odcházím vytočená. Nejezdila bych tam ani omylem kdyby se mi tam nevyplatilo tankovat. Opravdu nechápu jak to tam může takto fungovat pokud tam chodí mystery zákazníci. Zřejmě se tam zaměstnanci vybírají podle toho kdo se projeví na pohovoru jako největší arogantní a nevychovaný debil jinak si to neumím vysvětlit :)

Siyka Mladenova
Google Places© на 12.12.2019
оценка:

Супер евтино гориво

Luban Borec
Google Places© на 02.12.2019
оценка:

Dejte si všichni pozor na paní u prodeje cigaret. Pokaždé, když zde nakupuji phm, tak platím eury. Vždy mi vrátí o několik desítek korun méně.Ne vždy si toho všimnu hned, takže na konci směny má za ten den pěkné dýško. Jinak personál pěkně arogantní. Ani neodpoví na pozdrav. Chceteli vyměnit € vs Czk nemáte šanci, nikdy nemají a vysmejou se Vám. Raději budu tankovat někde jinde, kde se mě nebudou snažit okrást.

Radek Piroš
Google Places© на 17.11.2019
оценка:

Obsluha katastrofa nikdy více už tam nepojedu ani počítat neumí eura tam radši neměnte oberou vás mají vyvěšeny kurz eura ale dají vám co oni uznaj za vhodný.

Jirka Motorky
Google Places© на 28.10.2019
оценка:

Perfektní pumpa, vtipná a příjemná obsluha, hlavně vždy široko daleko nejlevnější kvalitní nafta. Tankuji zde přes 20 let a jsem maximálně spokojený!

Jiří Tolar
Google Places© на 14.10.2019
оценка:

Ceny nejlepší,jezdím pro BA98 i naftu. Nikdy žádný problém. Raději večer. Je tam míň aut. Vše OK jenom to místo je moc malé. Styl ala 80ky. Už mlčím... raději si počkám než jezdit do Nýřan, to už je daleko.😄

Milan Pech
Google Places© на 27.03.2019
оценка:

Klasika levné palivo levné občerstvení vše kvalitní a dobré. Rychlá obsluha .

Иван Иванов
Google Places© на 17.03.2019
оценка:

Най - евтиното гориво в Чехия , може да платите и нв евро!

Иван Иванов
Google Places© на 17.03.2019
оценка:

Най - евтиното гориво в Чехия , може да платите и нв евро!

Patrik Tůma
Google Places© на 21.02.2019
оценка:

Levná nafta, nepříjemná obsluha a fronta aut až na hlavní ulici

Romana Omáčková
Google Places© на 02.02.2019
оценка:

Pumpa, kde odpovídá cena kvalitě. Výtoč je zcela jistě velká...

Pavel Dyrhon
Google Places© на 05.01.2019
оценка:

Vždy velmi dobré ceny benzínu. Diky rozmístění stojanů a hlouposti či bezohlednosti některých zakazníků bývá u jednoho stojanu zbytečně prázdno a ostatní čekají déle ve frontě.

Freepepan Freepepan
Google Places© на 24.11.2018
оценка:

Obsluha je bez úsměvu, bez emocí. Jsou jako stroje na příjem plateb. Nepozdraví a neodpoví na pozdrav.Poškozené pistole, tečou. Všude mastnota, potom smrdí vaše boty a vůz od nafty.

Vladimír Dolejš
Google Places© на 21.11.2018
оценка:

Ceny typické pro ONO, tedy hodně nízké, ale právě proto je třeba čekat na natankování delší dobu ve frontě.

Michal Beník
Google Places© на 16.11.2018
оценка:

Fajn, dobry ceny. Služby: Prodej pohonných hmot (Natural 91, Natural 95, Natural 98, E85, Diesel, Diesel+aditiv, AdBlue, LPG) mytí (osobních aut, nákladních aut a autocisteren) prodej olejů a maziv prodej autodoplňků vysavače huštění pneu WC a sprchy rychlé občerstvení restaurace přijímáme platby v hotovosti - CZK, EUR směnárna (CZK, EUR) přijímáme platební karty - VISA, MasterCard, American Express, CCS, DKV, UTA otevřeno NONSTOP

Krasomil Nádherný
Google Places© на 18.10.2018
оценка:

Nejlevnější benzín v Plzni. Kvalita paliva je sporná. Za mne...bez problémů.

Marek Suva
Google Places© на 07.09.2018
оценка:

Na čerpací stanici Ono je hrozná a vulgární obsluha. Bylo mi řečeno že, " na mě nemají celý den a ať vypadnu !! ". Jsem silně znechuceny . A bohužel teď jsem byl opět po návštěvě čerpací stanice ONO utvrzen v tom že bohužel k žádnému zlepšení kvality služeb. Nikdy nedošlo a asi v brzké době ani nedojde.

Lukáš Požárek
Google Places© на 28.05.2018
оценка:

ceny ok, interiér by potřeboval renovaci, - úzká příjezdová cesta a špatné rozestavení stojanů- tvoří se dlouhé fronty, přijede kamion a zablokuje celou příjezdovku, čekáte než odjede kamion před ním aby jste se ke stojanu vůbec dostali

Miroslav Zdražil
Google Places© на 21.05.2018
оценка:

Tankuji zásadně naftu v síti Tank ONO (máme štěstí že v oblasti kde jezdím je hustá síť poboček - Dobkovice, Cvikov, Ústí nad Labem, Chlumec, Teplice, Roudnice nad Labem...). A tak jsem rád při služební cestě do Plzně navštívil jednu z prvních čerpaček této sítě

Marek Suva
Google Places© на 17.05.2018
оценка:

Na čerpací stanici Ono je hrozná a vulgární obsluha. Bylo mi řečeno že, " na mě nemají celý den a ať vypadnu !! ". Jsem silně znechucený.

Karla Horynova
Google Places© на 17.05.2018
оценка:

Cena nejnižší jako vždy a v každém Onu.Ale dnes obsluha na -5! Neochota, arogance a velmi znechucený výraz, že vůbec něco chceme!Tak jsme nechtěli.Jinak prostor všude na rekonstrukci a renovaci.Nejhorší Ono co znám.

Radim Výtopna Zdice
Google Places© на 18.03.2018
оценка:

Pumpa, která by si už zasloužila trochu obnovy... Byť tankování bez problémů, nejlepší ceny paliva, jen vnitřní prodejna je spíš jak noční bar v profláknuté čtvrti... Ale, pokud jen tankování, perfektní...na rychlé občerstvení asi jinam...

Ondřej R
Foursquare© на 25.02.2014

Obsluha arogantní, pumpa špinavá, pohonné hmoty stoji za hovno jako ty "prodavačky"

Jan K
Foursquare© на 17.05.2012

pivo tam maj a to je hlavni! :-)

За да добавите коментар трябва да влезете във своя профил

Fuelo полага всички усилия предоставената информация за цените и бензиностанциите да бъде вярна към момента на публикуването й, но не гарантира актуалността на тази информация. Публикуваната информация не трябва да се използва при вземане на решения. Fuelo не носи отговорност за каквито и да било действия, предприети въз основа на публикуваната в сайта информация.